Yuichi to dorosły mężczyzna, który po stracie siostry i rodziców samotnie wychow…

Yuichi to dorosły mężczyzna, który po stracie siostry i rodziców samotnie wychowuje siostrzeńca – Ayumu. Aby zapomnieć o problemach, przeprowadzają się do nadmorskiego miasteczka, gdzie poznają Ryo, właściciela sklepiku z gotowymi daniami. Mężczyzna choć cieszyć się ogromną popularnością wśród mieszkańców, jest samotny. Dlaczego zbliżył się do Yuichiego? Kim tak naprawdę jest ten mężczyzna?

🌊🐚

Po dwukrotnym przeczytaniu “Kiedy morska bryza tuli pisklę do snu…” nadal nie wiem jak to ugryźć 😵
Nie była zła…dobra też nie, jednak trochę się wzruszyłam. Więc nie mogę wrzucić jej do wora rozczarowań 💁

Sam styl bycia Ryo był interesujący. Typ chciał posiąść wszystko co należało do kogoś innego, tylko dla własnej satysfakcji i przyjemności, a żeby za chwilę porzucić to i wrócić do swojej egzystencji.
W czynach tych kumulował swoją frustracje na cały świat po śmierci bliskiej osoby, a swoje czyny tłumaczył nieczułością ze strony rodziny zastępczej. I nie ma go za co winić, chciał odegrać się na wszystkich za wszelką cenę, przy okazji odcinając się od ludzi.

Tyle różnych emocji: złość, strach, smutek. To wszystko spowodowało nawałnice uczuć, która mnie poruszyła. Choć każdy chciał dobrze, nieświadomie odsuwał się od drugiego i to prowadziło do spięć między bohaterami.

Choć czytałam i czytałam pisklę długi i kreska nie wpadła w moje gusta, polecam zerknąć, bo jeśli lubicie się trochę powzruszać to tytuł jest dla Was 🤭

Dajcie znać czy czytaliście i czy Wam się podobało~ ❤️